اطلاعات تور  
نوع تور تفریحی کد تور 0166 نام تور تور مسابقات بسکتبال گوانجو 2019 تعداد شب 12 مقصد نهایی گوانگژو ایرلاین ماهان وضعیت سفر در حال اجرا تخفیف باشگاه 0% اعتبار تور میلادی : 2019/12/20 شمسی : 1398/09/29 روزهای حرکت جمعه
گالری
بسکتبال
هتل قیمت به تومان
نام هتل
درجه (سرویس)
موقعیت
دو تخته
یک تخته
کودک 6-2
کودک 12-6
رزرو
No Hotel(گوانگژو)


5,290,000
5,290,000
 
 
ارزی
415$
615$
 
 
هتل قیمت به تومان

No Hotel (گوانگژو)

دو تخته 5,290,000
یک تخته 5,290,000
کودک 6-2 -
کودک 12-6 -
ارزی
دو تخته 415$
یک تخته 615$
کودک 6-2 -
کودک 12-6 -
خدمات تور
صبحانه گشت ترانسفر بیمه ویزا بلیط سیم کارت رایگان   : سایر
برنامه سفر

پرواز مستقیم شما با هواپیمایی ماهان در فرودگاه بین المللی گوانجو به زمین می نشیند. پس از گذراندن مراحل اداری پلیس گذرنامه چین و رد شدن از گمرک، تور لیدر شما با در دست داشتن پلاکارد Chinawayz منتظر شما است و پس از خوش آمدگویی شما را تا محل هتل محل اقامت شما همراهی کرده و در کلیه مراحل ورود به هتل در کنار شما است. شما می توانید کلیه سوالات خود در خصوص کشور چین و برنامه تور را با وی مطرح کرده و در صورت نیاز نسبت به خرید یوان و یا سیم کارت کشور چین اقدام کنید.
الباقی روز به طور کامل در اختیار خود شما است و پس از دریافت کردن اتاق خود در هتل، می توانید به گشت و گذار در شهر و اطراف محل اقامت خود بپردازید.

توضیحات

درباره مسابقات بسکتبال گوانجو

مسابقات انتخابی جام جهانی بسکتبال پس از پانزده ماه بالاخره به پایان رسید و ۳۲ تیمی که باید در چین به مصاف هم بروند، تکمیل شدند. ۳۲ تیم حاضر در این رقابت‌ها در هشت گروه به رقابت‌ خواهند پرداخت. هشت تیمی که رقابت‌های هرکدام در یک شهر برگزار می‌شود. شهرهای پکن، ووهان، شانگهای، دانگ گوان، فوشان، شنژن، گوانجو و نانجینگ میزبان مرحله مقدماتی جام جهانی بسکتبال خواهند بود. تور مسابقات بسکتبال گوانجو از تاریخ ۷ الی ۱۵ شهریور برگزار می گردد.

تیم ملی بسکتبال ایران که اوایل اسفندماه با برتری مقابل استرالیا صعود خود به رقابت های جام جهانی ۲۰۱۹ چین را قطعی کرد، شهریورماه باید مقابل حریفان خود به میدان برود.

فدراسیون جهانی بسکتبال برنامه این رقابت ها را اعلام کرد و بر این اساس برنامه بازی های تیم ملی بسکتبال ایران در شهر گوانجو به شرح زیر است:

شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸: ایران – پورتوریکو
دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸: ایران -تونس
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸: ایران – اسپانیا

زمان برگزاری رقابت های جام جهانی بسکتبال چین ۲۰۱۹ :

۹ الی ۲۵ شهریورماه (۳۱ AUG – 16SEP) گوانجو (چین)

درخواست رزرو

*
*
*
*
تعویض عکس
*