Archives

پارک آبی واید وادی دبی

پارک آبی واید وادی دبی
دبی با داشتن جاذبه های زیادی که دارد به عنوان مقصدی محبوب برای گردشگران برای گذراندان تعطیلات خود می باشد و گردشگران می توانند در کنار خرید کردن و لذت بردن از سواحل زیبا و آب و هوای مطلوب دبی در پارک های دبی به خصوص پارک های آبی مدرن و مجهز هیجان را به گونه ای متفاوت تجربه کنند.پارک آبی wild wadi جمیرا دبی این مقصد جذاب گردشگری در امارات متحده عربی است که در فوریه سال 1998 افتتاح شد. پارک آبی در منطقه جمیرا، در کنار برج العرب زیبا و هتل ساحلی لوکس جمیرا واقع شده است وشما چشم انداز زیبایی از برج و هتل به هنگام تفریح در این پارک دارید. جالب است که بدانید تم فضای کلی پارک بر اساس شخصیت محبوب...
Read More

آلباراسین اسپانیا

آلباراسین اسپانیا
شهر آلباراسین | اسپانیا آلبراسین یک شهر فوق العاده زیبا در تروئل هستش که کلیسای آلباراسین و دیوار شهر از بازمانده های تاریخی و پر طرفدار اون به شمار میره. این روستا واقع در مناطق کوهستانی، چندان توسعه یافته نیستش. ساختمانهای صورتی شهر وسط مناظر طبیعی و درها بنا شده و همین ان را به یکی از خیره کننده ترین جاذبه های اروپا تبدیل کرده.
Read More

معبد لیتراچر هانوی ویتنام

معبد لیتراچر هانوی ویتنام
معبد لیتراچر (The Temple of Literature) | هانوی ویتنام معبد لیتراچر، اولین دانشگاه و قدیمی‌ترین ساختمان کشور و نماد نفوذ «کنفوسیوس» بر ویتنام است. این معبد در ۱۰۷۰ میلادی بنا شده و نمونه‌ای فوق‌العاده از معماری سنتی ویتنام به شمار می‌رود. جالب است بدانید که تصویر این معبد زیبا بر روی یکی از اسکناس‌های این کشور نیز وجود دارد.
Read More

برج های اتحاد ابوظبی

برج های اتحاد ابوظبی
برج‌های اتحاد (Etihad Towers) | ابوظبی امارات برج‌های اتحاد نام یک مجتمع تشکیل شده از پنج برج، در مرکز ابوظبی در کشور امارت متحده عربی است که هزینه ساخت آن‌ها بالغ بر ۲٫۵ میلیارد درهم هزینه برداشته است. این برج‌های زیبا و سر‌‌ به‌ فلک‌ کشیده، درست مقابل قصر امارات قرار گرفته‌اند. از بالای این برج‌ها می‌توانید چشم‌اندازهای فوق‌العاده‌ای از شهر ابوظبی را در طبقه‌ی هفتاد و چهارم ببینید.
Read More

پورتو پرتغال

پورتو پرتغال
پل لوییس اول (Ponte de D. Luis) | پورتو پرتغال پل لوییس در سال ۱۸۸۶ تأسیس شد. این پل را یکی از همکاران گوستاو ایفل، به نام تئوفیل سیریج (Theophile Seyrig)، طراحی کرده است. پل مورد نظر با ۱۷۲ متر طول، در زمان خود طولانی‌ترین پل جهان به شمار می‌رفت. پیاده‌روی روی عرشه‌ی پایینی این پل، مناظر شگفت‌انگیزی از پورتو را پیش روی شما قرار می‌دهد. وقتی از عرض پل عبور کنید، وارد ناحیه‌ای مشهور به ویلا نوا دی گایا می‌شوید که به خاطر خانه‌های بندری‌اش شهرت دارد. مناسب برای: عاشقان معماری و هنر، سفرهای ماه عسلی، مشتاقان تاریخ
Read More